Strona WWW

2015.05.12

Mario International Technology & Service Sp. z o.o. - oddział w Katowicach
ul. Porcelanowa 51
40-246 Katowice

Tel.:  +48 32 353 93 92
Fax.: +48 32 445 00 75

biuro@mitands.pl

O firmie

Projektowanie -> Dostawa -> Serwis -> Pełne Wsparcie Techniczne Klientów


Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2012 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. 

Współpracujemy z firmami działającymi w przemyśle wydobywczym, projektujemy i dostarczamy sprzęt mechaniczny, elektryczny i elektroniczny, na indywidualne zamówienia klientów.

 Firma zajmuje się głównie:

Certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie:

  • Projektowanie i produkcja wyrobów mechanicznych, elektronicznych i elektronicznych, w tym wyrobów o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Obrót i serwis wyrobów mechanicznych, optycznych i elektronicznych, w tym wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Obrót technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.
 

Certyfikat AQAP 2110:2016 w zakresie:

  • Projektowanie i produkcja wyrobów mechanicznych, elektronicznych i elektrycznych, w tym wyrobów o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Obrót i seriws wyrobów mechanicznych, optycznych i elektronicznych, w tym wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Obrót technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Certyfikat Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK) w zakresie:

  • wywóz, przywóz, transfer wewnątrz unijny, pomoc techniczna w zakresie wyrobów i usług o znaczeniu strategicznym zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29.11.2000 r.

Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych Nr B-060/2012

  • na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu bronią, amunicją i wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NCAGE) 2449H